praktyczny warsztat dla branży beauty

Skuteczne pozyskiwanie klientów online

Zwiększ liczbę klientów dzięki reklamom na Facebooku i Instagramie

Ty też możesz mieć takie efekty!

Nie przesadzę, jeśli powiem, że prawie cała moja klientela została zbudowana na jednej reklamie na Facebooku! Wystarczyła dosłownie jedna reklama i znalazło mnie 244 nowych klientów. W efekcie zarobiłam 34 397 zł. SZOK to mało!

Ola Zych

Reklama robi cuda! W okolicach walentynek puściłam post z zabiegami w promocyjnej cenie oraz jako pomysł na walentynkowy prezent. Po kilku dniach musiałam ją wyłączyć ze względu na ZA DUŻE zainteresowanie. Zarezerwowałam kilkadziesiąt klientek na zabiegi na twarz i zarobiłam ponad 10 000 zł. Zaznaczę tylko, że na reklamę wydałam jakieś 400 zł.

Daria Kozłowska

Jestem zaskoczona wynikami, jakie osiągnęłam. Wcześniej nie miałam zielonego pojęcia, jak dobrze ustawić reklamę. Próbowałam promować swoje posty ale nie przynosiło to oczekiwanych rezultatów. A teraz, wydając zaledwie 120 zł, na wizytę umówiło się aż 15 osób.

Diana Jasiurska

Prowadzę salon od dwóch lat, ale z początku szło mi bardzo powoli. Trafiłam na Marka i za jego poradą zainwestowałam 392 zł w reklamy na Facebooku. W rezultacie zarobiłam około 9500 zł na moich usługach!

Judyta Chruszcz

zapisz się teraz

Skuteczne pozyskiwanie klientów online

Praktyczny warsztat, dzięki któremu Twój biznes w branży beauty rozkwitnie!

co otrzymujesz?

5-tygodniowe szkolenie Krok po kroku przeprowadzę Cię przez cały proces tworzenia reklam na Facebooku i Instagramie ​
7,5 godzin materiału szkoleniowego - Od zaplanowania strategii działania, po ustawienie i puszczenie reklam ​
Nowoczesny i wygodny format - Lekcje w formie wideo ​
Skuteczne i sprawdzone metody na kampanie reklamowe - Dzielę się z Tobą całą swoją wiedzą ​
12-miesięczny dostęp 24/7 do materiałów i aktualizacji - Uczysz się kiedy i gdzie tylko chcesz
30-dniową gwarancję satysfakcji - Możesz zrezygnować do 30 dni bez ponoszenia kosztów

oraz bonusy przez ograniczony czas

BONUS: Sesja Q&A po warsztacie (wartość 199 zł)
BONUS: E-book - "Jak założyć wizytówkę na Google oraz mieć za darmo nowych klientów przy najmniejszym możliwym wysiłku z Twojej strony" (wartość 199 zł)
BONUS: Konsultacja indywidualna ze mną (wartość 249 zł)

program szkolenia

Tydzień 1

Strategia działania

W tym tygodniu poznasz skuteczne sposoby na przygotowanie strategii działania dla Twojego biznesu. Nauczysz się, jak określić cele, jak wykorzystać swoje atuty, jak działać na rynku i jakie narzędzia wykorzystać do osiągnięcia sukcesu.

Tydzień 2

OFERTA NIE DO ODRZUCENIA

W drugim tygodniu skupimy się na tworzeniu oferty, która przyciągnie klientów i zwiększy Twoje zyski. Dowiesz się, jak stworzyć ofertę na do odrzucenia, czyli taką, na którą klienci odruchowo i bez wahania odpowiadają: "TAK!".

Tydzień 3

TYDZIEŃ - WIDEO I POSTY PRZYKUWAJĄCE UWAGĘ CZ. 1

W trzecim tygodniu nauczysz się, jak tworzyć wideo i posty, które przykuwają uwagę Twoich potencjalnych klientów. Dowiesz się, jakie treści publikować, jakie style wideo stosować i jak zwiększyć zasięg Twoich postów.

Tydzień 4

Tydzień - Wideo i posty przykuwające uwagę cz. 2

W czwartym tygodniu kontynuujemy temat tworzenia wideo i postów, ale skupiamy się na bardziej zaawansowanych technikach i narzędziach. Nauczysz się, jak wykorzystać psychologię konsumenta i jak tworzyć treści, które przyciągają uwagę i zwiększają sprzedaż.

Tydzień 5

USTAWIENIE I PUSZCZENIE REKLAM

W ostatnim tygodniu nauczysz się, jak korzystać z płatnych reklam, aby zwiększyć zasięg Twojej oferty i sprzedaż. Dowiesz się, jak stworzyć skuteczną kampanię reklamową, jakie narzędzia wykorzystać i jak analizować wyniki.

KTO POPROWADZI SZKOLENIE?

Marek Latuszek

Od 2014 roku prowadzi swoje biznesy w oparciu o nowoczesne technologie pozyskiwania klientów. Jest właścicielem sklepów internetowych. Pozyskał ponad 60 000 klientów dzięki płatnej reklamie na narzędziach Meta oraz Google. Wydał ponad 1 150 000 zł swojego własnego budżetu prowadząc kampanie reklamowe swoich projektów. 

Oto kilka z projektów prowadzonych przez Marka:

Ogarnij-go.pl - Projekt realizowany z Magdalena Łęczycką Mrzygłód, mistrzynią Polski w sportowym posłuszeństwie psów oraz autorką 2 Bestsellerowych książek na temat wychowania psa.
Pracujzdalnie.net - projekt realizowany z Radkiem Kobiałko reżyserem, scenarzystą, producentem telewizyjnym, ekspertem w dziedzinie nowych mediów aktywnie działającym w nich od lat.
Psychologiarelacji.pl - projekt realizowany z Tomaszem Marcem, psychologiem autorem książek na temat relacji oraz pewności siebie (sprzedanych w nakładzie ponad 30 000 sztuk)
Ulubionabluza.pl - Sklep internetowy z unikalnymi wzorami

Co istotne, miał okazję konsultować ponad 120 biznesów z branży beauty którym doradzał w układaniu strategii reklamowych oraz skutecznego pozyskiwania klientów

wybierz wygodną opcję

5 płatności po

149 zł

Nie chcesz płacić wszystkiego na raz? Wybierz wygodną opcję płatności w 5 równych ratach

Korzystniejsza opcja

597 zł

Zaoszczędź 148 zł płacąc w całości! Jest to jednorazowa inwestycja na dożywotni dostęp do programu

gwarancja satysfakcji

Jestem przekonany, że warsztat odmieni Twoje życie. Wszystko to dzięki najwyższej jakości materiałom edukacyjnym. 

Jeśli jednak z jakiegoś powodu stwierdzisz, że nie jest on dla Ciebie, gwarantuję 100% zwrotu pieniędzy w ciągu 30 dni od zapisu, bez zadawania pytań.

do zobaczenia na szkoleniu!

marketing-heroes.pl

Aktualizacja 22.02.2023

Enter your email below


Enter your email address below to get on the waitlist

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close