Poczekaj!

Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne!

75%

Zanim zdradzę Ci szczegóły, to muszę Ci POGRATULOWAĆ, ponieważ właśnie została przez Ciebie podjęta bardzo słuszna decyzja! Dzięki e-bookowi: “Jak pozyskać klientów w branży beauty i zarabiać więcej” zrozumiesz strategię wykorzystania reklam na Instagramie i Facebooku. Nauczysz się wykorzystywać możliwości, jakie dają media społecznościowe bez marnowania czasu, by zyskać pieniądze, a nie kilka polubień i komentarzy. 

Jestem pewny, że ten e-book bardzo Ci się spodoba!

A co, gdybym Ci powiedział, że istnieją metody, dzięki którym BĘDZIESZ POZYSKIWAĆ NAWET 3 RAZY WIĘCEJ KLIENTÓW, 2 RAZY SZYBCIEJ NIŻ INNI?

Chcesz takich efektów? To koniecznie czytaj do końca!

W branży beauty stosunkowo łatwo jest otworzyć swój biznes. Potrzebujemy lokalu, sprzętu, kosmetyków i w zasadzie możemy zacząć zarabiać. 

Proste? Tak, ale tylko w teorii. 

Osoby, które dopiero otwierają swój salon, rzadko mają świadomość, jakie będą ich stałe koszty miesięczne. Bo zwykle koncentrują się na tym, ile i na co potrzebują, aby w ogóle zacząć.

Jeśli prowadzisz swój salon już jakiś czas, to z pewnością jesteś w stanie wymienić nawet kilkadziesiąt opłat, które musisz ponosić każdego miesiąca.

I tu sprawy się komplikują.

Po pierwsze, to nie są małe kwoty. Po drugie, nie wszystkie usługi są rentowne, np. ciężko zarobić na samej stylizacji brwi - musisz opłacić pracownika, odprowadzić podatek i summa summarum masz z tego jakieś grosze. Do tego dochodzi duża konkurencja, szczególnie teraz, kiedy jest duży napływ imigrantów z Ukrainy, którzy wykonują podobne usługi w niższych cenach i podbierają klientów. 

Nagle okazuje się, że nawet jeśli się jest najlepszym na świecie, to ciężko jest osiągnąć próg rentowności, czyli moment, w którym nasza działalność zaczyna nam się opłacać. Sam próg co prawda nie określa sytuacji, w której zarabiamy, ale chociaż nie generujemy strat.

To może zaboleć, ale powiem Ci jedno: ciężko jest zarabiać, jeśli nikt o Tobie nie wie.

Musisz spojrzeć prawdzie w oczy - umiejętności i certyfikaty nie gwarantują Ci zysku. Produkty i usługi to nie wszystko. Nie obronisz się jakością, jeśli nikt jej nie doświadczy. Nowa technologia, jakościowy sprzęt też sam się nie sprzeda. 

O swojej ofercie trzeba jeszcze umieć opowiadać tak, żeby ktoś się nią zainteresował.

Wiem, że jesteś świetna i znasz się na tym, co robisz. Ale przyznasz, że na kursach beauty, np. ze stylizacji paznokci, nikt nie uczy marketingu. Właśnie dlatego nawet najlepsi mogą mieć problem z zarobieniem na rachunki.

Ile już zainwestowałaś w szkolenia branżowe? Pewnie od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy. Myślisz, że byłabyś w stanie sama wszystkiego się nauczyć? Jeśli tak, to jak myślisz, ile czasu byś musiała na to poświęcić? Kilka miesięcy, lat? Zastanów się, ile zyskałaś czasu dzięki tym wszystkim szkoleniom, jak szybko wszystkiego się nauczyłaś! 

A czy zadbałaś o edukację w kwestii marketingu?

Branża beauty silnie powiązana jest ze sprzedawaniem. A sprzedaż kiepsko się kojarzy. Dla wielu osób sprzedaż = wciskanie kitu. Jednak w branży beauty sprzedaż to coś zupełnie innego.

Ludzie tutaj kupują, bo chcą, bo Cię lubią, bo spełniasz ich oczekiwania.

Wiem, że jesteś świetna i znasz się na tym, co robisz. Ale przyznasz, że na kursach beauty, np. ze stylizacji paznokci, nikt nie uczy marketingu. Właśnie dlatego nawet najlepsi mogą mieć problem z zarobieniem na rachunki.

Ile już zainwestowałaś w szkolenia branżowe? Pewnie od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy. Myślisz, że byłabyś w stanie sama wszystkiego się nauczyć? Jeśli tak, to jak myślisz, ile czasu byś musiała na to poświęcić? Kilka miesięcy, lat? Zastanów się, ile zyskałaś czasu dzięki tym wszystkim szkoleniom, jak szybko wszystkiego się nauczyłaś! 

A czy zadbałaś o edukację w kwestii marketingu?

Branża beauty silnie powiązana jest ze sprzedawaniem. A sprzedaż kiepsko się kojarzy. Dla wielu osób sprzedaż = wciskanie kitu. Jednak w branży beauty sprzedaż to coś zupełnie innego.

Tylko żeby Ci ludzie Cię poznali i przekonali się, że jesteś taka dobra, to najpierw muszą Cię poznać.

Zdradzę Ci sekret. Wystarczy Ci tylko 140 klientów miesięcznie, aby zarabiać godnie.

Dużo? Nie, jeśli wiesz, jak tych klientów pozyskiwać.

Już za chwilę otrzymasz e-book, który da Ci strategie. Ale jeśli naprawdę chcesz wyników, to dużo szybciej osiągniesz je w praktyce. 

Jeśli nie interesują Cię konkretne wyniki i kupujesz e-book tylko z ciekawości, to nie czytaj dalej. Jeśli jednak chcesz uzyskać szybkie efekty tak jak Katarzyna Szewczyk z Wrocławia, która jest lingeristką i właśnie w ten sposób wygenerowała dodatkowo 28 000 zł zarobku w miesiąc

to koniecznie czytaj do końca!

Przygotowałem jednorazową ofertę specjalną, która nigdy wcześniej nie była dla nikogo dostępna. Już za chwilę jako jedna z pierwszych osób otrzymasz do niej dostęp! Jeśli jednak opuścisz tę stronę, ta oferta przepadnie na zawsze - nigdzie indziej nie ma do niej dostępu! Nawet jeśli wyjdziesz z tej strony i wrócisz, to ta oferta po prostu nie będzie już dostępna, a gwarantuję Ci, że nie chcesz, aby Ci to umknęło.

Ta oferta nie jest dla każdego. 

Jednak na pewno bardzo skorzystają z niej osoby, które:

Dopiero zaczynają i nie chcą tracić czasu na marketing, a jednocześnie zyskać przewagę nad konkurencją, która poświęciła całe lata na budowanie swojej marki.
Próbowały działań marketingowych, ale to nie przyniosło rezultatu

Nie są zadowolone z dotychczasowych wyników finansowych.

Chcą łatwiej wdrożyć strategię do swojego działania.

Są zmotywowane do działania i chcą szybkich rezultatów.

Cenią sobie swój czas i nie chcą go tracić na samodzielną naukę
Są ambitne i zależy im na dużo większych efektach

POZWÓL, ŻE ZADAM CI PYTANIE: CZY JESTEŚ W STANIE SOBIE WYOBRAZIĆ, JAKBY TO BYŁO, GDYBYŚ UZUPEŁNIŁA WSZYSTKIE LUKI W SWOIM KALENDARZU? ALBO GDYBYŚ ZDOBYŁA KLIENTÓW GOTOWYCH WYDAWAĆ WIĘCEJ PIENIĘDZY W TWOIM SALONIE?

Co byś zrobiła, gdyby okazało się, że masz pełny grafik? Zatrudniłabyś sobie wtedy kogoś do pomocy? A może chciałabyś pracować więcej i odłożyłabyś sobie trochę oszczędności na szkolenia, wakacje lub samochód?

Jeśli tylko chcesz, to pokażę Ci nie tylko samą strategię prowadzenia kampanii w social mediach, ale także pomogę Ci tę strategię wdrożyć dla Twoich usług i dla Twojego biznesu w bardzo prosty i szybki sposób! Krok po kroku przeprowadzę Cię przez ten proces! Nie będziesz musiała samodzielnie wszystkiego wymyślać! Uzyskasz moje wsparcie i wspólnie stworzymy Twoją kampanię reklamową, która będzie przynosić Ci wysokodochodowych klientów!

Wiele osób, które skorzystały z moich kursów, mówi mi, że czują się bardziej dowartościowane i pewne siebie, gdy widzą, że mają pełne grafiki i czekających klientów. Czują się doceniane i szczęśliwsze na co dzień.

JEŚLI TEŻ TAK CHCESZ, TO JUŻ TERAZ ZAPISZ SIĘ NA MÓJ PRAKTYCZNY WARSZTAT ONLINE SKUTECZNE POZYSKIWANIE KLIENTÓW ONLINE i Zwiększ liczbę klientów dzięki reklamom na Facebooku i Instagramie!

Podejmując decyzję teraz, otrzymujesz ode mnie:

5-tygodniowe szkolenie - Krok po kroku przeprowadzę Cię przez cały proces tworzenia reklam na Facebooku i Instagramie 
7,5 godzin materiału szkoleniowego - Od zaplanowania strategii działania, po ustawienie i puszczenie reklam
Nowoczesny i wygodny format - Lekcje w formie wideo ​
Skuteczne i sprawdzone metody na kampanie reklamowe - Dzielę się z Tobą całą swoją wiedzą ​
12-miesięczny dostęp 24/7 do materiałów i aktualizacji - Uczysz się kiedy i gdzie tylko chcesz
30-dniową gwarancję satysfakcji - Możesz zrezygnować do 30 dni bez ponoszenia kosztów
BONUS: 6 workbooków za darmo (wartość 199 pln)
BONUS: Live na zakończenie z sesją pytań za darmo (wartość 129 pln)

Ten Praktyczny warsztat jest dostępny na mojej stronie za 997 zł. Ale tylko teraz masz jedyną okazję, aby dostać go za jedyne 197 zł. 

Podejmując decyzję o zakupie, NICZYM nie ryzykujesz, ponieważ otrzymujesz 14-dniową gwarancję satysfakcji. 

Na czym polega gwarancja satysfakcji?

Jeśli z jakichkolwiek powodów warsztat nie przypadnie Ci do gustu, wystarczy, że napiszesz do mnie wiadomość, a zwrócę Ci Twoje pieniądze.

Gdy opuścisz tę stronę, szansa skorzystania z niej przepadnie na zawsze i nigdy się już nie powtórzy.

To jednorazowa oferta i jest ona dostępna tylko tu i teraz przez ograniczony czas.

Gdy opuścisz tę stronę, szansa skorzystania z niej przepadnie na zawsze i nigdy się już nie powtórzy.

Teraz nadszedł czas na podjęcie działania, dlatego kliknij przycisk poniżej, aby dodać warsztat wraz z bonusami do swojego zamówienia.

teraz korzystniej o 71 %

6 workbooków do uzupełnienia, które pomogą Ci stworzyć kampanię
5 modułów szkolenia
Live z sesją Q&A

Wartość w sumie 997 zł, tylko teraz:

197 zł

997  zł

Okej, rozumiem... ale zanim przejdziesz dalej…

Co byś zrobiła, gdybyś nauczyła się tworzyć oferty, na które Twoim klientom trudno będzie się oprzeć i które generowałyby Ci duuuże zyski? 🤔

Jeśli chcesz, to podzielę się z Tobą swoją wiedzą i technikami, które pomogą Ci stworzyć oferty, na które klienci nie będą w stanie się oprzeć! Pokażę Ci, jak pisać nagłówki i tworzyć oferty, które skutecznie przyciągają klientów. 😍

Odbierz dostęp do specjalnego kursu, w którym nauczysz się, jak tworzyć przekonujące oferty w 3 krokach: Konstruowanie pakietu, Przyciągający opis, Cele kampanii.

Dodatkowo otrzymujesz:

🎁 BONUS: Workbook | Tworzenie przyciągającej oferty
🎁 BONUS: Workbook | Tworzenie tekstu reklamowego

Nie czekaj dłużej na zwiększenie skuteczności swoich ofert - zainwestuj w swój rozwój już teraz i ciesz się większymi zyskami!

teraz korzystniej o 70 %

KURS: TWÓRZ OFERTY NIE DO ODRZUCENIA
BONUS: Workbook | Tworzenie przyciągającej oferty
Workbook | Tworzenie tekstu reklamowego

97 zł

300  zł

Close