Poczekaj!

Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne!

75%

Zanim zdradzę Ci szczegóły, to muszę Ci POGRATULOWAĆ, ponieważ właśnie została przez Ciebie podjęta bardzo słuszna decyzja! Dzięki e-bookowi: “Jak pozyskać klientów w branży beauty i zarabiać więcej” zrozumiesz strategię wykorzystania reklam na Instagramie i Facebooku. Nauczysz się wykorzystywać możliwości, jakie dają media społecznościowe bez marnowania czasu, by zyskać pieniądze, a nie kilka polubień i komentarzy. Jestem pewny, że ten e-book bardzo Ci się spodoba!

Jednakże, jeśli chcesz osiągnąć jeszcze większe efekty. To już za chwilę poznasz sposób, który pozwoli Ci oszczędzić czas i zwiększy skuteczność twoich działań reklamowych. 

Uda CI się POZYSKIWAĆ NAWET 3 RAZY WIĘCEJ KLIENTÓW, 2 RAZY SZYBCIEJ NIŻ INNI!

Chcesz takich efektów? To koniecznie oglądaj do końca!

Przygotowałem jednorazową ofertę specjalną, która nigdy wcześniej nie była dla nikogo dostępna. Już za chwilę jako jedna z pierwszych otrzymasz do niej dostęp! Jeśli jednak opuścisz tę stronę, ta oferta przepadnie na zawsze - nigdzie indziej nie ma do niej dostępu! Nawet jeśli wyjdziesz z tej strony i wrócisz, to ta oferta po prostu nie będzie już dostępna, a gwarantuję Ci, że nie chcesz, aby Ci to umknęło.

Ta oferta nie jest dla każdego, jednak na pewno jest ona dla Ciebie i bardzo na niej skorzystasz, jeśli masz luki w swoim kalendarzu lub potrzebujesz więcej klientów do swojego salonu.

Czy jesteś w stanie sobie wyobrazić, jakby to było, gdybyś uzupełniła wszystkie luki w swoim kalendarzu? Albo gdybyś zdobyła klientów gotowych wydawać więcej pieniędzy w Twoim salonie? Co byś zrobiła, gdyby okazało się, że masz pełny grafik? Zatrudniłabyś sobie wtedy kogoś do pomocy? A może chciałabyś pracować więcej i odłożyłabyś sobie trochę oszczędności na szkolenia, wakacje lub samochód?

Wiele moich klientek mówi mi, że czują się bardziej dowartościowane i pewne siebie, gdy widzą, że mają pełne grafiki i czekających klientów. Czują się doceniane i szczęśliwsze.

Jeśli też tak chcesz, to już teraz odbierz dodatkowo e-book, z pomocą którego stworzysz i pozycjonujesz swój profil w Google Moja Firma. To darmowa forma promocji biznesu w internecie. Dzięki niej użytkownicy mogą szybko dowiedzieć się, jakie usługi oferujesz, znaleźć dokładny adresu salonu czy numer telefonu, aby umówić wizytę. Posiadanie wizytówki Google zwiększa wiarygodność i budzi zaufanie wśród internautów. Największą zaletą jest jednak to, że odpowiednio zoptymalizowany profil pomaga w pozycjonowaniu Twojej firmy, dzięki czemu będzie ona wyświetlać się w wynikach wyszukiwania.

Możesz pozyskiwać setki klientów miesięcznie bez wydawania pieniędzy. Tylko musisz wiedzieć, jak właściwie wypełnić profil, a będzie on wyświetlany wysoko w wynikach wyszukiwania.

Jeśli chcesz, to mogę Cię krok po kroku przeprowadzić przez caaały proces tworzenia i optymalizacji profilu. Powiem, jak w pełni wykorzystać potencjał Google!

Kliknij przycisk poniżej, aby dodać ten e-book do Twoich zakupów!

Otrzymujesz w sumie 2 e-booki o łącznej wartości 300 zł za jedyne 48 zł!

To jednorazowa oferta i jest ona dostępna tylko tu i teraz przez ograniczony czas. Gdy opuścisz tę stronę szansa skorzystania z niej przepadnie na zawsze i nigdy się już nie powtórzy.
Teraz nadszedł czas na podjęcie działania, dlatego kliknij przycisk poniżej, aby dodać e-book do swojego zamówienia.

teraz korzystniej o 84 %

E-BOOK: Jak pozyskiwać klientów w branży beauty i zarabiać więcej (wartość 100 zł)
E-BOOK: Wizytówka Google (wartość 200 zł)

Wartość w sumie 300 zł, tylko teraz:

48 zł

300  zł