kurs online

facebook ads
dla beauty

Zwiększ liczbę klientów dzięki reklamom na Facebooku i Instagramie

Ty też możesz mieć takie efekty!

Nie przesadzę, jeśli powiem, że prawie cała moja klientela została zbudowana na jednej reklamie na Facebooku! Wystarczyła dosłownie jedna reklama i znalazło mnie 244 nowych klientów. W efekcie zarobiłam 34 397 zł. SZOK to mało!

Ola Zych

Reklama robi cuda! W okolicach walentynek puściłam post z zabiegami w promocyjnej cenie oraz jako pomysł na walentynkowy prezent. Po kilku dniach musiałam ją wyłączyć ze względu na ZA DUŻE zainteresowanie. Zarezerwowałam kilkadziesiąt klientek na zabiegi na twarz i zarobiłam ponad 10 000 zł. Zaznaczę tylko, że na reklamę wydałam jakieś 400 zł.

Daria Kozłowska

Jestem zaskoczona wynikami, jakie osiągnęłam. Wcześniej nie miałam zielonego pojęcia, jak dobrze ustawić reklamę. Próbowałam promować swoje posty ale nie przynosiło to oczekiwanych rezultatów. A teraz, wydając zaledwie 120 zł, na wizytę umówiło się aż 15 osób.

Diana Jasiurska

Prowadzę salon od dwóch lat, ale z początku szło mi bardzo powoli. Trafiłam na Marka i za jego poradą zainwestowałam 392 zł w reklamy na Facebooku. W rezultacie zarobiłam około 9500 zł na moich usługach!

Judyta Chruszcz

zapisz się teraz

facebook ads
dla beauty

Program couchingowy, dzięki któremu Twój biznes w branży beauty rozkwitnie!

co otrzymujesz?

Dożywotni dostęp do: Dźwigni Reklamy Facebooka
Dożywotni dostęp do: Zestawu reklam z dziesiątkami przykładów reklam dla fryzjerów, stylistek paznokci, brwi, rzęs, dla kosmetologów, dla lekarzy medycyny estetycznej i innych osób z branży beauty
Dożywotni dostęp do: Instrukcji krok po kroku umożliwiających błyskawiczne tworzenie reklam
4 tygodnie: Cotygodniowych spotkań online

KTO POPROWADZI SZKOLENIE?

Marek Latuszek

Od 2014 roku prowadzi swoje biznesy w oparciu o nowoczesne technologie pozyskiwania klientów. Jest właścicielem sklepów internetowych. Pozyskał ponad 60 000 klientów dzięki płatnej reklamie na narzędziach Meta oraz Google. Wydał ponad 1 150 000 zł swojego własnego budżetu prowadząc kampanie reklamowe swoich projektów. 

Oto kilka z projektów prowadzonych przez Marka:

Ogarnij-go.pl - Projekt realizowany z Magdalena Łęczycką Mrzygłód, mistrzynią Polski w sportowym posłuszeństwie psów oraz autorką 2 Bestsellerowych książek na temat wychowania psa.
Pracujzdalnie.net - projekt realizowany z Radkiem Kobiałko reżyserem, scenarzystą, producentem telewizyjnym, ekspertem w dziedzinie nowych mediów aktywnie działającym w nich od lat.
Psychologiarelacji.pl - projekt realizowany z Tomaszem Marcem, psychologiem autorem książek na temat relacji oraz pewności siebie (sprzedanych w nakładzie ponad 30 000 sztuk)
Ulubionabluza.pl - Sklep internetowy z unikalnymi wzorami

Co istotne, miał okazję konsultować ponad 120 biznesów z branży beauty którym doradzał w układaniu strategii reklamowych oraz skutecznego pozyskiwania klientów

wybierz wygodną opcję

3 płatności po

499 zł

Nie chcesz płacić wszystkiego na raz? Wybierz wygodną opcję płatności w 3 równych ratach

1497 zł

1299 zł

Zaoszczędź 198 zł płacąc w całości! Jest to jednorazowa inwestycja na dożywotni dostęp do programu

do zobaczenia na szkoleniu!

marketing-heroes.pl

Enter your email below


Enter your email address below to get on the waitlist

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close